Trumpai apie mus

Lapesfabrikelis.lt – veiklą pradėjo 2019 m. 02 mėn. Veiklą vykdo pagal individualios veiklos pažymą nr. 890574

Pagrindinės verslo veiklos kryptys: spauda, siuvinėjimas, tekstilės apdirbimas, šilkografija, DTG tiesioginė spauda, skaitmeninė OKI spauda, sublimacija, reklamos paslaugos, spausdinimas, spaudos ir siuvinėjimo paslaugos, personalizuotų dovanų, suvenyrų, verslo dovanų gamyba.

Mūsų darbo principai:

Klientas visada pirmoje vietoje!

Vadovaujamės nuostata - "Mūsų klientas visada pirmoje vietoje". Rasime Jums labiausiai tinkantį sprendimą gamybos, prekių keitimo ir prekių grąžinimo klausimais. Esame lankstūs, draugiški ir orientuoti į kokybę. Tapkime draugais.

Kokybė geriau nei kiekybė!

Svarbiausias gamybos tikslas - kokybė. Dirbame su kokybiškomis medžiagomis ir profesionaliais įrenginiais. Bendradarbiaujame su žinomiausiais reklaminės aprangos, tekstilės, sublimacinių produktų, reklaminių prekių gamintojais.

Gamyba su meile ir patirtimi!

Gaminame su meile ir patirtimi. Mūsų komandos nariai turi daugiau kaip 10 metų patirties reklaminių produktų, reklaminės aprangos, suvenyrų, verslo ir personalizuotų dovanų gamyboje.

Metinės pajamos

2019 m – 33 000 eur

2020 m – 70 000 eur

2021 m – 90 000 eur

2022 m – 100 000 eur

Veiklos pažyma

Mus rasite

Drabužiai reklamai, darbo rūbai, siuvinėjimas. Darbo rūbų, reklaminių rūbų gamyba, spauda ant tekstilės, keramikos, dovanų, suvenyrų gamyba, užrašai ant džemperių, marškinėlių, aprangos gamyba įmonėms, organizacijoms.

Platus tekstilės gaminių pasirinkimas. Dirbame su tokiais prekės ženklais kaip: SOLS, ATLANTIS, FARE, RUSELL, FLEXFIT, KARIBAN, JAMES&NICHOLSON, B&C, THE ONE, FRUIT OF THE LOOM, MYRTLE BEACH, PROMODORO, WORK SUARD, SAVE GUARD, PREMIER, STEDMAN, LORRYBAG, RESULT, KIMOOD, WESTFORD MILL, TEE JAYS, HALFAR, BAG BASE, MANTIS, BEECHLIELD, BABYBUGZ, QUADRA ir daugeliu kitų.

Spauda ant tekstilės, keramikos, graviravimas, ploteriavimas, siuvinėjimas, sublimacija, termo spauda, flokas, atšvaitai, šilkografija, skaitmeninė spauda, OKI, DTG.

Originalios dovanos, suvenyrai. Personalizuotų dovanų ir individualių suvenyrų gamyba pagal užsakymą. Vienetinių dovanų gamyba ir didmeninė gamyba parduotuvėms, perpardavimui. Dovanos su užrašais, tekstais, piešiniais. Suvenyrų su nuotraukomis gamyba: puzzle fotodėlionės, dėlionės su nuotraukomis, puodeliai, raktų pakabukai, balionai, plytelės, magnetukai, fotoknygos ir kt.

Spauda ir užrašai ant rūbų: marškinėliai, bliuzonai, džemperiai, maikutės, kepuraitės ir kt.. Vienodos apragos gamyba darželiams, mokykloms, organizacijoms ir įstaigoms.

Spauda ant tekstilės. Gaminame įvairias dovanas su užrašais ant tekstilės: pagalvėlės, chalatai, rankšluosčiai, krepšiai, kuprinės, striukės, apatiniai rūbai, kojinės ir kt.

Siuvinėjimas ant drabužių: Profesionalus 1200 dyg./min siuvinėjimas ant įvairių tekstilės gaminių, marškinėlių, džemperių, kepuraičių, bliuzonų, megztukų, rankšluosčių, chalatų, striukių, liemenių, kepurių, šalikų, kojinių, pirštinių, patalynės ir kt.

SIUVINĖJIMAS

Leidybos paslaugos. Maketuojame ir spausdiname skrajutes, lankstinukus, vizitines ir kt.

Dirbame pagal individualios veiklos pažymą, garantuojame konkurencingas kainas ir kokybę.