Dovana mamos dienos proga

Mamos dienos proga mes sukūrėme originalią dovaną Jūsų mamytėms, kuri nustebins savo jaukumu, paprastumu ir nuoširdumu. Mamos dienos rėmelis – dovana mamai iš populiariausių dovanų sąrašo tikrai nustebins mamą ne tik mamos dienos proga. Jei nežinote ką dovanoti mamai per motinos dieną – rinkitės graviruotą mamos dienos rėmelį.


Mamos dienos dovana – graviruotas rėmelis, skirtas 15×21 cm formato nuotraukai, su žodžiais mamai. Mamos dienos rėmelis – originali dovana ypatinga proga. Rėmelis gali būti statomas vertikaliai ir horizontaliai.

Mamos dienos rėmelį įsigyti galite čia>

Mamos dienos dovana turi būti paprasta, bet labai nuoširdi, lyg būtumėt ją pagaminę savo rankomis. Mamai šia proga labai tiks mūsų graviruotas rėmelis su žodžiais mamytei. Mama, Tu esi pati geriausia ir šauniausia mama. Aš dėkoju tau už kantrybę ir rūpestį. Labai tave myliu ir visada mylėsiu. Su mamos diena tave, visada šypsokis.

Jei ieškote mamai kitokios dovanos, galime pasiūlyti įvairias dovanas, taip pat puodelius, marškinėlius, dėliones ir kitus suvenyrus su Jūsų nuotraukomis, užrašais ar tekstais.