Akcija!

A3 formato dėlionė su rėmeliu 300 detalių 29,7x42cm dydžio

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 6)
(6 pirkėjų atsiliepimai)

25.00 19.00

LAIKINAI NETURIME. UŽSAKYTI GALIMA, UŽSAKYMAI IŠPILDYTI BUS PER 2sav. A3 formato dėlionė puzzle su Jūsų asmenine nuotrauka ar vaizdų koliažais, užrašais, sveikinimais, logotipais, piešiniais. A3 formato dėlionė yra su rėmeliu ir tvirtu pagrindu. Dėlionę sudaro 300 detalių. Dėlionės išmatavimai yra ~29,7x42cm.
Nuotraukas, kurias norite spausdinti ant dėlionės atsiųskite el.paštu info@lapesfabrikelis.lt arba susisiekite su mumis Facebook ir mes Jums padėsime.

Pagaminame per 1-2d.d. Didesniems kiekiams – nuolaidos!

Siunčiame registruotu paštu, į paštomatus ir terminalus arba su kurjeriu į namus.

Compare

Aprašymas

A3 formato dėlionė su baltu rėmeliu 300 detalių 29,7x42cm dydžio. Ant dėlionės gali būti dedama nuotrauka per visą jos plotą arba daromi nuotraukų koliažai su užrašais, paveikslėliais, rėmeliais, nuotraukomis, piešiniais. Atsiųskite savo pageidavimus mums ir mes Jums padėsime sudėlioti nuotraukas ir užrašus visiškai nemokamai.A3 formato dėlionė yra sudėliota ant tvirto pagrindo su rėmeliu, tačiau ją galima naudoti ir be jo, dovanoti išrinktą arba jau sutvertą.

Dėlionės puzzle su nuotrauka yra pati šauniausia dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dėlionė su nuotrauka – tai dovana mėgstantiems nustebinti originalumu ir dėmesiu. Dėliones dovanoms pamėgo ir įmonės bei organizacijos. Užsakant dėliones dideliais kiekiais – taikome ženklias nuolaidas ir padedame sumaketuoti, uždedame įmonės logotipus bei kitą vizualinę spaudą.

Dėliones galite rinktis paprastas arba magnetines:

Paprastos dėlionės – tai standartinės dėlionės iš specialaus kartono popieriaus, ant kurio paviršiaus yra uždedama spauda (Jūsų pasirinktos nuotraukos, tekstai, aplikacijos ir t.t.). Tokio tipo dėlionės gali būti su rėmeliu arba be jo, turėti pagrindą arba neturėti. Prie kiekvienos dėlionės aprašymo ši informacija yra pateikiama. Puzzle dėlionės gali būti A3, A4, A5, A6 formato. Dažniausiai dėlionės būna stačiakampio formos, tačiau galite rasti ir kitų formų, kaip ovalo ar širdelės formos.

Magnetinės dėlionės  – tai dėlionės su magnetiniu pagrindu. Jos puikiai limpa prie šaldytuvo ar kito metalizuoto paviršiaus. Magnetinės dėlionės gali būti A4 arba A5 formato. Magnetinės puzzle kiekviena detalė yra mažas magnetukas, ant kurio paviršiaus atspausdintas vaizdas susideda į bendrą nuotrauką ar kitą vaizdą.

Populiariausi dėlionių dydžiai ir formatai:

A3 dėlionė ~29,7×42 cm 300 detalių

A4 magnetinė dėlionė ~20×28,7 cm 100 detalių

A4 dėlionė ~21×29,7 cm 120 detalių

A4 dėlionė ~21×29,7 cm 35 didelės detalės

A5 dėlionė 14,8×21 cm  80 detalių

A5 dėlionė 14,8×21 cm  63 detalės

A6 dėlionė 10,5×14,8 cm

Širdelės formos dėlionė ~20×20 cm

Dėlionių su nuotraukomis gamyba atliekama per 1-2d.d. Jei turite klausimų kaip pasigaminti savo puzzle dėlionę – parašykite mums el.paštu info@lapesfabrikelis.lt arba susisiekite su mumis Facebook ir mes Jums padėsime.

6 atsiliepimai apie A3 formato dėlionė su rėmeliu 300 detalių 29,7x42cm dydžio

 1. Įvertinimas: 5 iš 5

  Modestas (įsigijo produktą)

  Ačiū už rekomendaciją rinktis A3 formato dėlionę, nustebinom visą kolektyvą puikiomis dovanomis. O ir veiklos per vakarėlį turėjome nemažai. Ačiū dar kartą. Jūs tikri šaunuoliai. p.s. puikus servisas.

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Gabrielė Gab (įsigijo produktą)

  Gavau greitai, malonus bendravimas, kokybiška spauda. Vaikai buvo labai patenkinti.

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Jurga (įsigijo produktą)

  A3 formato dėlionė pasiekė mus vos per kelias dienas 🙂 Patikimi pardavėjai, saugiai supakuota. Džiaugsis visi dėliodami.

 4. Įvertinimas: 5 iš 5

  Lena (įsigijo produktą)

  Pirkome dovanų Kalėdoms, dėlionėmis buvo sužavėti visi. Ačiū už kantrybę derinant maketus :*

 5. Įvertinimas: 5 iš 5

  Irina (įsigijo produktą)

  Užsakėme įvairių dydžių dėliones A5, A4 ir A3 – Tai A3 patiko labiausiai. Daug detalių, sudėtingiau sudėlioti. Rinksimės šį formatą ir kitoms progoms. Labai šilta, miela dovana 🙂

 6. Įvertinimas: 5 iš 5

  Danutė (įsigijo produktą)

  Labai patiko A3 dėlionė vaikams. Ji tikrai didelė ir gana sudėtinga, tai vyresnieji labai džiaugiasi. Šiuo metu turnyrus rengiam, kuris greičiau sutvers. Rekomenduoju.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…