Akcija!

Puodelis su nuotrauka Latte Didysis magiškas 500ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 2)
(2 pirkėjų atsiliepimai)

11.00 10.00

Magiškas didysis Latte formos puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis magiškas, keičia spalvą, latte formos, 500 ml talpos! 

Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip norite jas sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Magiškas didysis Latte formos puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis magiškas, keičia spalvą nuo karščio, įpylus karšto vandens pasirodo nuotraukos, latte formos, talpa 500ml.

Puodelio išorė juodos spalvos, įpylus šilto vandens, pasidaro balta. Puodelio aukštis 15 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda.

Dvispalvis puodelis – žaisminga dovana, spalvą galime pritaikyti prie Jūsų pasirinktos nuotraukos, taip ją pabrėžiant ir sujungiant į vieną visumą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

Magiški puodeliai – tai puodeliai padengti specialiu laku, kuris keičia spalvą priklausomai nuo puodelio paviršiaus temperatūros. Ant puodelio atspausdinta nuotrauka pasimato tik tada, kai į puodelį yra įpilama karšto vandens ar puodelis yra plaunamas po karšto vandens srove. Atšalęs puodelis bus juodos spalvos, nuotraukos nesimatys. Magiški puodeliai būna įvairių spalvų, galime pasiūlyti žalius, mėlynus, raudonus ir kt., tačiau nuotrauką geriausiai slepia juodos spalvos magiškas puodelis. Gaminant raudoną ar kitą spalvą magiškas puodelis pilnai nepaslėps nuotraukos ar užrašo. Nuotrauka fone persimatys per spalvą. Norint geriausio efekto rekomenduojame rinktis juodos spalvos magišką puodelį.

Kodėl verta rinktis magišką puodelį dovanai? Magiškas puodelis atrodo kaip paprastas juodas puodelis, tačiau tai ir yra didžiausias magiško puodelio pliusas. Su magišku puodeliu galite nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Parašykite prisipažinimą meilėje, atspausdinkite nuoširdžiausią sveikinimą, pakvieskite būti krikšto tėvais, praneškite apie būsimas vestuves, ar kūdikio atėjimą tėveliui, tėvams ar močiutei. Puiki proga stebėti artimųjų reakciją, kai jie pamatys tai įpylę karšto vandens į magišką puodelį.

Magiški puodeliai gali būti gaminami su Jūsų norimais tekstais, nuotraukomis, skenuotais piešiniais, logotipais, užrašais ir kita vizualine medžiaga. Galime sukurti Jūsų logotipą, sumaketuoti nuotraukas, jas retušuoti prieš darant spaudą.

 

2 atsiliepimai apie Puodelis su nuotrauka Latte Didysis magiškas 500ml

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Kristina (įsigijo produktą)

    Wow! Puodelis nerealus, dabar tik iš jo geriu kavą rytais ❤

  2. Įvertinimas: 5 iš 5

    Laimutė (įsigijo produktą)

    Rekomenduojame šiuos gamintojus, išpildė visus norus

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.