Akcija!

Puodelis su nuotrauka spalvotu vidumi rankenėle 350ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 3)
(3 pirkėjų atsiliepimai)

8.00 7.00

Puodelis su spalvotu vidumi ir spalvota rankenėle su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Užsakant komentare nurodykite norimą spalvą! Galite rinktis įvairių spalvų:

Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip norite jas sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Dviejų spalvų puodelis su spalvota rankenėle ir spalvotu vidumi ir Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis dvispalvis – spalvota rankenėlė ir puodelio vidus!

Puodelio talpa 350ml, puodelio išorė baltos spalvos, o vidus ir rankenėlė gali būti įvairių spalvų. Puodelio aukštis 9,5 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda.

Dvispalvis puodelis – žaisminga dovana, spalvą galime pritaikyti prie Jūsų pasirinktos nuotraukos, taip ją pabrėžiant ir sujungiant į vieną visumą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

3 atsiliepimai apie Puodelis su nuotrauka spalvotu vidumi rankenėle 350ml

 1. Įvertinimas: 5 iš 5

  Giliukų grupė (įsigijo produktą)

  Rekomenduojam puodelius pradinukams, dovana klasiokams labai patiko!!!

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Aistės šeimyna (įsigijo produktą)

  Puodeliai su nuotraukomis ir užrašu be jokių papildomų mokesčių. Likom sužavėti Jūsų darbais!

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Mundis (įsigijo produktą)

  Kokybiški spalvingi puodeliai, greit gavom

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.