Akcija!

Puodelis su nuotrauka baltas 350ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 2)
(3 pirkėjų atsiliepimai)

7.00 6.00

Baltos spalvos standartinis puodelis blizgaus paviršiaus su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais.

Nuotraukas atsiųskite el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip jas norite sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Baltos spalvos blizgus, standartinis puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelio talpa 350ml, visas puodelis baltos spalvos, puodelio aukštis 9,5 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda. Norint ilgiau džiaugtis kokybiška spauda rekomenduotume plauti rankomis.

Ant puodelio galime spausdinti vaikų piešinius, mylimus animacinius veikėjus, pasakų herojus ir visą kitą vizualinę medžiagą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

3 atsiliepimai apie Puodelis su nuotrauka baltas 350ml

 1. Aldona

  Ačiū Jūsų komandai, kad skyrėt tiek daug laiko mums dėl vieno puodelio. Puikus pavyzdys, kaip reikia dirbti su klientu. Dar kartą ačiū! Sugrįšime su naujais užsakymais tik čia.

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Kęstutis (įsigijo produktą)

  Užsakėme firmai puodelius su logotipu. Greitas pristatymas ir labai saugiai supakuota. Nustebinote! Kitą kartą tikrai pas Jus 😉

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Erika Tau (įsigijo produktą)

  Puodelius su nuotraukomis užsakiau užvakar, o šiandien jie jau mano rankose. Greitas aptarnavimas, nesitikėjome gauti taip greitai. Smagu, kad pristatote per Omniva paštomatus, man labai patogu, nes arti namų.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.