Akcija!

Puodelis su nuotrauka krepšinio kamuolio rankenėle 350ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

8.00 7.00

Baltos spalvos puodelis su krepšinio kamuolio formos rankenėle su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais.

Nuotraukas atsiųskite el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip norite jas sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Baltos spalvos, standartinis puodelis krepšinio kamuolio formos rankenėle su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelio talpa 350ml, visas puodelis baltos spalvos, puodelio aukštis 9,5 cm, puodelio rankenėlė dekoratyvi, krepšinio kamuolio formos. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda. Norint ilgiau džiaugtis kokybiška spauda rekomenduotume plauti rankomis.

Ant puodelio galime spausdinti vaikų piešinius, mylimus animacinius veikėjus, pasakų herojus ir visą kitą vizualinę medžiagą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

1 atsiliepimas apie Puodelis su nuotrauka krepšinio kamuolio rankenėle 350ml

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Justė (įsigijo produktą)

    Pirkome prizams krepšinio mokyklos mokiniams, visiems labai patiko dovana su bendra klubo nuotrauka. Ačiū, kad rekomendavote šį puodelį. Kokybė gera, puodeliai atkeliavo gan greitai.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.