Akcija!

Puodelis su nuotrauka Latte Didysis 500ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 1)
(1 pirkėjo atsiliepimas)

9.00 8.00

Didysis Latte formos puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis latte formos 500 ml talpos! 

Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip norite jas sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Didysis Latte formos puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis latte 500ml.

Puodelio talpa 500ml, puodelio išorė baltos spalvos. Puodelio aukštis 15 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda.

Dvispalvis puodelis – žaisminga dovana, spalvą galime pritaikyti prie Jūsų pasirinktos nuotraukos, taip ją pabrėžiant ir sujungiant į vieną visumą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

1 atsiliepimas apie Puodelis su nuotrauka Latte Didysis 500ml

  1. Įvertinimas: 5 iš 5

    Lapesfabrikelis.lt (įsigijo produktą)

    Patiko dovana ir aptarnavimas. Puodelį gavome greitai

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.