Akcija!

Puodelis su nuotrauka magiškas blizgus 350ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 5)
(6 pirkėjų atsiliepimai)

10.00 9.00

Magiškas blizgus puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis magiškas blizgus – nuotrauka pasimatys tik įpylus į puodelį karšto vandens! Keičiantis spalvą nuo temperatūros puodelis – puiki staigmena! Gali būti įvairių spalvų. Rekomenduojame rinktis juodos spalvos.

Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip jas norite sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Magiškas puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis magiškas – nuotrauka pasimatys tik įpylus į puodelį karšto vandens! Keičiantis spalvą nuo temperatūros puodelis – puiki staigmena!

Puodelio talpa 350ml, puodelio išorė juodos (gali būti įvairių spalvų) spalvos, keičianti spalvą į baltą nuo karščio, o vidus  baltos spalvos, puodelio aukštis 9,5 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda.  Magiškas puodelis – originalus pasveikinimas, staigmena, pranešimas pasimatys tik įpylus karšto vandens.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

Magiški puodeliai – tai puodeliai padengti specialiu laku, kuris keičia spalvą priklausomai nuo puodelio paviršiaus temperatūros. Ant puodelio atspausdinta nuotrauka pasimato tik tada, kai į puodelį yra įpilama karšto vandens ar puodelis yra plaunamas po karšto vandens srove. Atšalęs puodelis bus juodos spalvos, nuotraukos nesimatys. Magiški puodeliai būna įvairių spalvų, galime pasiūlyti žalius, mėlynus, raudonus ir kt., tačiau nuotrauką geriausiai slepia juodos spalvos magiškas puodelis. Gaminant raudoną ar kitą spalvą magiškas puodelis pilnai nepaslėps nuotraukos ar užrašo. Nuotrauka fone persimatys per spalvą. Norint geriausio efekto rekomenduojame rinktis juodos spalvos magišką puodelį.

Kodėl verta rinktis magišką puodelį dovanai? Magiškas puodelis atrodo kaip paprastas juodas puodelis, tačiau tai ir yra didžiausias magiško puodelio pliusas. Su magišku puodeliu galite nustebinti net ir didžiausius skeptikus. Parašykite prisipažinimą meilėje, atspausdinkite nuoširdžiausią sveikinimą, pakvieskite būti krikšto tėvais, praneškite apie būsimas vestuves, ar kūdikio atėjimą tėveliui, tėvams ar močiutei. Puiki proga stebėti artimųjų reakciją, kai jie pamatys tai įpylę karšto vandens į magišką puodelį.

Magiški puodeliai gali būti gaminami su Jūsų norimais tekstais, nuotraukomis, skenuotais piešiniais, logotipais, užrašais ir kita vizualine medžiaga. Galime sukurti Jūsų logotipą, sumaketuoti nuotraukas, jas retušuoti prieš darant spaudą.

6 atsiliepimai apie Puodelis su nuotrauka magiškas blizgus 350ml

 1. Aldona

  Ačiū Jums, likome labai patenkinti! Rekomenduoju ir linkiu sėkmės ateityje. Gražus startas 😉

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Laima (įsigijo produktą)

  Draugiška pardavėja, kokybiški darbeliai. Sugrįšime.

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Solveiga (įsigijo produktą)

  Nerealiai gražūs ir kokybiški puodeliai! Anksčiau užsakinėjau kitur, padarydavo spaudą su baltais kraštais, o čia nuo pat viršaus iki apačios padaro. Likome nustebinti.

 4. Įvertinimas: 5 iš 5

  Skulna05 (įsigijo produktą)

  Pirkome 5 puodelius firmai, esame labai dėkingi už greitą pagaminimą ir geriausios kainos pasiūlymą. Rekomenduosime Jus ir kitiems.

 5. Įvertinimas: 5 iš 5

  Vilija (įsigijo produktą)

  Puodeliai su nuotrauka ar užrašu jau tapo mūsų šeimos tradicine dovana draugams įvairiomis progomis. Džiaugiamės, kad radome Jūsų firmą, nes nuo šiol puodelius tikrai smagu dovanoti, ypatingai šiuos magiškus 🙂

 6. Įvertinimas: 5 iš 5

  Antanina (įsigijo produktą)

  Dėkojame lapes fabrikeliui už puodeli ir raktų pakabukus. Gavosi nuostabi krikštynų dovana anūkui.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.