Akcija!

Puodelis su nuotrauka spalvotu vidumi 350ml

Įvertinimas: 5.00 iš 5 (viso įvertinimų: 3)
(3 pirkėjų atsiliepimai)

8.00 7.00

Puodelis su spalvotu vidumi su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Užsakant komentare nurodykite norimą spalvą! Galite rinktis įvairių spalvų:

Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip norite sudėlioti nuotraukas, tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Dviejų spalvų puodelis su spalvotu vidumi ir Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis dvispalvis – spalvotas puodelio vidus!

Puodelio talpa 350ml, puodelio išorė baltos spalvos, o vidus gali būti įvairių spalvų. Puodelio aukštis 9,5 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda.

Dvispalvis puodelis – žaisminga dovana, spalvą galime pritaikyti prie Jūsų pasirinktos nuotraukos, taip ją pabrėžiant ir sujungiant į vieną visumą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

3 atsiliepimai apie Puodelis su nuotrauka spalvotu vidumi 350ml

 1. Įvertinimas: 5 iš 5

  Liudvika (įsigijo produktą)

  10 balų – puodeliai nerealūs!!! Pirkome vaikams su jų mėgstamais slibinų herojais. Spalvos labai gražios, puodeliais esame patenkinti. Tikrai dar bendrausime.

 2. Įvertinimas: 5 iš 5

  Lina A (įsigijo produktą)

  Gavom puodelius su nuotraukomis ir esame patenkinti tiek kokybe, tiek bendravimu. Viskas gerai.

 3. Įvertinimas: 5 iš 5

  Giedrė V. (įsigijo produktą)

  Užsakėm darželio grupei, visiems vaikučiams, spalvotus puodelius. Ilgai planavom, galvojom kaip ką padaryti, atrodė, kad neįveikiama užduotis, bet ačiū dievui radome Lapesfabrikeli. Viską aiškiai paaiškino, greitai sumaketavo, užrašė vaikų vardus be jokio papildomo mokesčio. Esam pasiruošę rugsėjo pirmajai ir esam jums dėkingi, kad vaikučiams turime labai gražią ir prasmingą dovaną 🌷

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.