Akcija!

Puodelis su nuotrauka tamsoje šviečiantis 350ml

10.00 9.00

Fluorescencinis, tamsoje šviečiantis puodelis su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelis šviečia tamsoje. Spauda dedasi fluorescencino langelio.

Nuotraukas atsiųskite el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt, parašykite kaip jas norite sudėlioti, parašykite tekstus, ką pakoreguoti ir mes Jums atsiųsime maketo pavyzdį susiderinimui. Galime sudėlioti nuotraukas, jas apkarpyti, pakoreguoti, uždėti rėmelius, paveikslėlius, piešinius ir kt. Drąsiai rašykite mums visus savo norus ir netrukus laikysite susikurtą produktą savo rankose.

Compare

Aprašymas

Fluorescencinis, tamsoje šviečiantis puodelis, su baltu langeliu spaudai su Jūsų pasirinkta nuotrauka, tekstu, ar kitais vaizdais, logotipu, piešiniais. Puodelio talpa 350ml, visas puodelis baltos spalvos, langas spaudai – baltas. Puodelio aukštis 9,5 cm. Spausdiname ant puodelio paviršiaus . Galima spauda nuo puodelio rankenėlės iki rankenėlės, tačiau galime dėti vaizdą ir ne per visą plotą: dešinėje, kairėje pusėje ar centre. Spausdinant per visą plotą iš kraštu lieka balta juostelė. Puodelis keramikinis, kaina nurodyta jau su spauda. Norint ilgiau džiaugtis kokybiška spauda rekomenduotume plauti rankomis.

Ant puodelio galime spausdinti vaikų piešinius, mylimus animacinius veikėjus, pasakų herojus ir visą kitą vizualinę medžiagą.

Maketavimo paslaugos iki 3 nuotraukų nemokamos! Atsiųskite mums savo nuotraukas el.paštu: info@lapesfabrikelis.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.