Akcija!

A4 formato magnetinė dėlionė 100 detalių 21×29,7 cm dydžio

15.00 11.00

A4 formato magnetinė dėlionė puzzle su Jūsų asmenine nuotrauka ar vaizdų koliažais, užrašais, sveikinimais, logotipais, piešiniais. A4 formato magnetinė dėlionė yra su magnetiniu pagrindu. Dėlionę sudaro 100 detalių. Dėlionės išmatavimai yra ~21×29,7 cm.
Nuotraukas, kurias norite spausdinti ant dėlionės atsiųskite el.paštu info@lapesfabrikelis.lt arba susisiekite su mumis Facebook ir mes Jums padėsime.

Pagaminame per 1-2d.d. Didesniems kiekiams – nuolaidos!

Siunčiame registruotu paštu, į paštomatus ir terminalus arba su kurjeriu į namus.

Compare

Aprašymas

A4 formato magnetinė dėlionė 100 detalių 21×29,7 cm dydžio. Ant dėlionės gali būti dedama nuotrauka per visą jos plotą arba daromi nuotraukų koliažai su užrašais, paveikslėliais, rėmeliais, nuotraukomis, piešiniais. Atsiųskite savo pageidavimus mums ir mes Jums padėsime sudėlioti nuotraukas ir užrašus visiškai nemokamai. A4 formato magnetinė dėlionė yra su magnetiniu pagrindu be rėmelio. Galima dovanoti išrinktą arba jau sutvertą.

Dėlionės puzzle su nuotrauka yra pati šauniausia dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dėlionė su nuotrauka – tai dovana mėgstantiems nustebinti originalumu ir dėmesiu. Dėliones dovanoms pamėgo ir įmonės bei organizacijos. Užsakant dėliones dideliais kiekiais – taikome ženklias nuolaidas ir padedame sumaketuoti, uždedame įmonės logotipus bei kitą vizualinę spaudą.

Dėliones galite rinktis paprastas arba magnetines:

Paprastos dėlionės – tai standartinės dėlionės iš specialaus kartono popieriaus, ant kurio paviršiaus yra uždedama spauda (Jūsų pasirinktos nuotraukos, tekstai, aplikacijos ir t.t.). Tokio tipo dėlionės gali būti su rėmeliu arba be jo, turėti pagrindą arba neturėti. Prie kiekvienos dėlionės aprašymo ši informacija yra pateikiama. Puzzle dėlionės gali būti A3, A4, A5, A6 formato. Dažniausiai dėlionės būna stačiakampio formos, tačiau galite rasti ir kitų formų, kaip ovalo ar širdelės formos.

Magnetinės dėlionės  – tai dėlionės su magnetiniu pagrindu. Jos puikiai limpa prie šaldytuvo ar kito metalizuoto paviršiaus. Magnetinės dėlionės gali būti A4 arba A5 formato. Magnetinės puzzle kiekviena detalė yra mažas magnetukas, ant kurio paviršiaus atspausdintas vaizdas susideda į bendrą nuotrauką ar kitą vaizdą.

Populiariausi dėlionių dydžiai ir formatai:

A3 dėlionė ~29,7×42 cm 300 detalių

A4 magnetinė dėlionė ~20×28,7 cm 100 detalių

A4 dėlionė ~21×29,7 cm 120 detalių

A4 dėlionė ~21×29,7 cm 35 didelės detalės

A5 dėlionė 14,8×21 cm  80 detalių

A5 dėlionė 14,8×21 cm  63 detalės

A6 dėlionė 10,5×14,8 cm

Širdelės formos dėlionė ~20×20 cm

Dėlionių su nuotraukomis gamyba atliekama per 1-2d.d. Jei turite klausimų kaip pasigaminti savo puzzle dėlionę – parašykite mums el.paštu info@lapesfabrikelis.lt arba susisiekite su mumis Facebook ir mes Jums padėsime.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.

Jums taip pat gali patikti…